Reklaam sulgub sekundi pärast

Homses telesaates Buduaar

Telesaade Buduaar
Telesaade Buduaar — FOTO: Maksim Toome

Homme, laupäeva hommikul kell 10.00 TV3s tervitab Sind telesaate Buduaar uue hooaja teine saade!

Kuula lustakat intervjuud telesaate Buduaar saatejuhi Reet Härmatiga Star FM hommikuprogrammis siit:

Järelkuulamine - Star FM (tv3.ee), intervjuu oli eetris 19.01.2024 kl 8.37.

Laupäevases saates:

Berrichi tegevjuht Berit Joosep avab meile uksed kosmeetikamaailma tagaruumi, uudistame, kuidas valmib väärtuslik kosmeetika. Berrichi on turul alates 2017. aastast. Toodete retseptid põhinevad teadustööl.  Tooted on valmistatud kodumaisest looduslikust toorainest. See on aastatega toonud tuhandete klientide usalduse ja nii mõnegi auhinna. Kõige viimane edukas ettevõtmine on muidugi brändi uus korduskasutuspakend, millega astuti maailmabrändi kingadesse.

Reztart Stott Pilatese instruktor ja endine võistlustantsija Kerttu Tänav räägib eile, millised on tema alanud 2024 aasta lubadused ja kuidas ta neid Reztarti toodete abil ellu viib. Uudista tooteid siit: reztart.ee

Schbot müügiesindaja Christyn Liiva tutvustab meile viisi, kuidas oma kodu lihtsal viisil korras hoida. Schbot robottolmuimejate ja aknapuhastusrobotitega saab inimeste elu mugavamaks muuta, võttes juba kolm tööd inimese eest endale: tolmu imemise, põranda ja akende pesemise.

Tutvustame elektroonilist juhtmevaba kehakuppu infrapunaga. See on innovaatiline toode, mis on spetsiaalselt välja töötatud tselluliidi, lõtvunud naha, ümbermõõdu ning venitusarmide eriti tõhusaks ning kiireks vähendamiseks üle kogu keha. Sarnaselt LPG-massažile, tekitab juhtmevaba kehakupp vaakumi, millega on ülimalt lihtne kehal olevad problemaatilisi piirkondi masseerida ning trimmida/vormida. Innovaatilisest kehakupust räägib lähemalt esindaja Sandra Must ning kasutajakogemust jagab blogija Jane. Uudista toodet siit: kupud.ee

Järgneb jumestustoodete soovitus meigikunstniku Mädleen Mustoneni poolt. Jvone Milano on Itaalia luksusbränd, mis pakub mitmekülgset valikut kvaliteetseid kosmeetikatooteid ja aksessuaare. Toodete valmistamisel kasutatakse looduslikke koostisaineid ning uusimaid tehnoloogiaid, et tagada kõrge kvaliteet ja tõhusus.

Saatele paneb piduliku punkti Buduaari suur jõulupidu, mis toimus 7. detsembril Butterfly Lounge'is. Esinesid inspireerivad inimesed erinevatest valdkondadest. Muusikalist etteastet pakkus Púr Múdd ja silmailu kinkis moeshow, Azure Avenue eriliste eluhetkede valge kollektsioon – Uljana Brezginalt. Peomelus intervjueerime multibrändi Azure Avenue looja Uljana Brezginat, ehtepoe Glanz & Glamuur perenaist Ewe Riistopi, Buduaari brändijuhti Katrin Tusti.