Raamatusoovitus: “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu”

Raamatusoovitus: “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu”

Kas imestad, miks küll sinu sõbranna on terve ning tal pole üldse magusasüste šokolaaditahvli poole, aga sina seevastu oled pidevalt haige ning magusaisu lööb üle pea laineid?  Põhjus on lihtne- toitumine! Buduaari nädala raamatusoovituse raamat on just neile, kelle elu juhib ebatervislik toit. Marika Blossfeldti raamat “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu” keskendub tervislikule eluviisile ning sellele, kuidas vähendada magusaisu looduslikult! Kõikidel huvilistel on võimalus minna “Looduslik toit. Täisvaartuslik elu” raamatu esitlustele.      

Kas imestad, miks küll sinu sõbranna on terve, tal näonahk särab ning tal pole üldse tõmmet šokolaaditahvli poole, aga sina seevastu oled pidevalt haige, nägu mossis ja hall ning magusaisu lööb üle pea laineid? Põhjus on lihtne- toitumine! Buduaari nädala raamatusoovituse raamat on just neile, kelle elu juhib  ebatervislik toit. Marika Blossfeldti raamat “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu” keskendub tervislikule eluviisile ning õigele tervislikule toitumisele võttes näpunäiteid otse loodusest!

Kõikidel huvilistel on võimalus minna “Looduslik toit. Täisvaartuslik elu” raamatu esitlustele.

Sel reedel, 16. oktoobril Apollo Raamatumajas ja järgmisel reedel, 23. oktoobril ökokohvikus “Roheline Tuba” toimuvad Marika Blossfeldti raamatu “Looduslik toit. Täisväärtuslik elu” Tallinna esitlused. Üritustele on oodatud kõik hõrgu toidu ja tervisliku eluviisi huvilised. 

Mõlemal üritusel peab Marika alustuseks külalistele pooletunnise loengu suhkrust. Vastamisele tulevad igavikulised küsimused, nagu „Mis on suhkur?“, „Miks me seda himustame?“, „Kas on alternatiive valgele suhkrule?“, „Miks satume suhkrusõltuvusse?“ ja „Miks on sellest nii raske loobuda?“. Loeng annab juhtnööre, kuidas oma toitumist tasakaalustada, ennast range distsipliiniga piinamata, ning aitab mõista, miks magusaisud tekivad ja kuidas neid loomulikul viisil vähendada. Peale loengut vastab Marika heameelega kõigile üleskerkinud küsimustele ning jagab raamatutesse pühendusi. 

Lisaks on sel reedel Apollo Raamatumajas esitluse ajal raamat kõigile soovijatele  10% soodsam ja järgmisel reedel ökokohvikus „Roheline Tuba“ pakutakse külalistele lisaks loengule ning õdusale olemisele ka raamatu retseptide järgi tehtud suupisteid. 

Esitlus Viru tänava Apollo Raamatumajas toimub sel reedel, 16.oktoobril kell 17.00 ja ökokohvikus „Roheline Tuba“ 23.oktoobril kell 16.00. Tule kuulama!

 

Lisaks Tallinnale toimuvad esitlused ka teistes Eesti linnades:

15.oktoobri kell 17.00 PÄRNUS Pärnu keskuse II korruse Rahva Raamatus (Aida 7, Pärnu)

19.oktoobril kell 17.00 VILJANDIS Mainori kaupluse II korrusel asuvas Rahva Raamatus (Tallinna mnt 19/2, Viljandi)

20.oktoobril kell 17.00 TARTUS Tartu Kaubamaja III korruse Apollos (Riia 1, Tartu)

22.oktoobril kell 17.00 PÄRNUS Port Artur II Apollo raamatupoes (Lai 11, Pärnu)

 

 

Lisa info raamatu kohta aadressil:

www.pollitalu.org/raamat

loomuliktoitumine@gmail.com