RETSEPT: seksika ja lameda kõhu supersmuuti

RETSEPT: seksika ja lameda kõhu supersmuuti

See, mida me sööme, peegeldub ka meie välimusest ning mõjutab enesetunnet. Kui sööd kergeid toite, on ka olemine kergem ning energiat rohkem. Rasvaseid toite süües peab organism palju rohkem vaeva nägema, et toitu seedida ning selle tulemusena muutud sa loiuks ning enesetunne pole just kiita.  Tippmodell Candice Swanepoel pole kunagi dieeti pidanud, küll aga armastab ta tervislikult toituda ning juba tema pilte vaadates on näha, et ta lausa pakatab energiast. Selle kõige taga on läbimõeldud toitumine!

See, mida me sööme, peegeldub ka meie välimusest ning mõjutab enesetunnet. Kui sööd kergeid toite, on ka olemine kergem ning energiat rohkem. Rasvaseid toite süües peab organism palju rohkem vaeva nägema, et toitu seedida ning selle tulemusena muutud sa loiuks ning enesetunne pole just kiita. 

Tippmodell Candice Swanepoel pole kunagi dieeti pidanud, küll aga armastab ta tervislikult toituda ning juba tema pilte vaadates on näha, et ta lausa pakatab energiast. Selle kõige taga on läbimõeldud toitumine!

Hiljuti avaldas Candice oma lemmiksmuuti retsepti, mida ta tarbib alati, kui olulised pildistamised on tulekul ning ta peab supervormis olema. See smuuti teeb kõhule pai, paneb seedimise korralikult käima, aitab mürke väljutada ning kõht saab ilusti täis. Kindel on ka see, et punnis kõhu tunnet selle maitsva joogiga ei kaasne!

Kui tahad oma lemmikutesse skinny teksastesse või liibuvasse kleiti ilusti ära mahtuda, siis paaril päeval nädalas võiksid oma toidukorra kindlasti selle smuutiga asendada.

Supersmuuti: (ühele)

Vaja läheb: 

1 külmutatud banaan

1 tl valgupulbrit või toorkakaod (valgusisaldus on enamvähem sama ja muu konsistents samuti)

1 tass maasikad või muid marju

1 tl chia seemneid

2 tl pähklivõid

1 tl spirulina pulbrit (müüakse kõigil loodustoodete poodides üle Eesti)

0,25 l kookosvett 

 

Tee nii: blenderda kõik koostisosad ühtlaseks massiks ja lisa vajadusel veel kookosvett. Soovitav on smuuti paariks tunniks külmikusse panna, et chia seemned saaksid paisuda!

Allikas: vogue.com