Söö ennast saledaks: see on lihtsam, kui sa arvad

Söö ennast saledaks: see on lihtsam, kui sa arvad

Keha vajab kvaliteetset kütust ning kõige rohkem tähelepanu tuleb pöörata päeva esimesele söögikorrale – hommikusöögile! Et organism saaks kätte kõik vajalikud toitaineid, võiks hommikusöök olla mitmekülgne ja siinkohal tasub proovida sellist vahvat ideed nagu smuuti kauss ehk inglise keeles smoothie bowl.

Keha vajab kvaliteetset kütust ning kõige rohkem tähelepanu tuleb pöörata päeva esimesele söögikorrale – hommikusöögile! Et organism saaks kätte kõik vajalikud toitaineid, võiks hommikusöök olla mitmekülgne ja siinkohal tasub proovida sellist vahvat ideed nagu smuutikauss ehk inglise keeles smoothie bowl.

Imelihtne valmistada, maitsev ning muidugi kõhtu täitev – smuutikauss viib keele alla. Põhilisteks koostisosadeks on banaanid, avokaadod, jogurt või maitsepiimad, maapähklivõi, pähklid, seemned, müsli ja marjad. Lisandeid võib panna vastavalt oma maitse-eelistustele.

Kõigepealt blenderda soovitud koostisosad – näiteks 1 keskmine banaan, pool avokaadot, klaas jogurtit, 1 supilusikatäis mett või maapähklivõid ühtlaseks massiks. Vala saadud segu kaussi, sega sisse pisut müslit ja kaunista pähklite ja marjadega ning hõrgutav hommikusöök ongi valmis. 

Allpool toome välja 3 vahvat Instagrami kontot, kust võib pidevalt uusi ja põnevaid hommikusöögi retsepte leida:

1. Sarah B

Vaata tema kontot siin

2. Anni Kravi

Vaata tema kontot siin

3. Danielle Jacobs

Vaata tema kontot siin