Amber Rose: ma pole tema Barbie

Amber Rose: ma pole tema Barbie

 Amber Rose tunnistas ajakirjale Elle, et ta pole räppar Kanye Westi Barbie-nukk, keda ta saab ise riidesse panna. Modell ja räppar Kanye Westi kallim Amber Rose on iseseisev ning värvikas naine, kel on stiili ning julgust seda näidata. Naise sõnul on nad Kanyega totaalselt erinevad inimesed ning seda ka riietumisstiilis.  

Amber Rose tunnistas ajakirjale Elle, et ta pole räppar Kanye Westi Barbie-nukk, keda ta saab ise oma tahtmise järgi riidesse panna.

Modell ja räppar Kanye Westi kallim Amber Rose on iseseisev ning värvikas naine, kel on stiili ning julgust seda näidata. Naise sõnul on nad Kanyega totaalselt erinevad inimesed ning seda ka riietumisstiilis.

“Ma olen nagu rohkem elektrisinine ning neoonroosa ja -kollane. Kanye’le meeldivad beež ja elevandiluukarva toonid. Ma ei saa aru, kelle lemmikvärv saab üldse elevandiluu olla,” naerab Amber.

“Ma pole tema Barbie, keda ta saab oma tahtmise järgi riidesse panna,” räägib modell, keda Kanye tahtis pidulikult riidesse panna, kui nad osalesid märtsikuus Metropolitan Opera 125-ndal aastapäeval. Piduliku kleidi asemel kandis naine hoopis valget kokteilikleiti.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja 

 

 

Sarnased artiklid