Angelina Jolie leppis isaga ära! GALERII

Angelina Jolie leppis isaga ära! GALERII

Angelina Jolie leppis lõppude lõpuks oma isaga ära, kirjutab Movied NDTV.  Hollywoodi seksisümbol ja kuue lapse ema Angelina Jolie on lõpuks oma näitlejast isaga ära leppinud ning neid märgati Veneetsias koos aega veetmas. Angelina kolis koos elukaaslase Brad Pitti ja kuue lapsega hiljuti Veneetsiasse elama, kuna hetkel käivad seal võtted uue filmi “Turist” tarbeks.     

Angelina Jolie leppis lõppude lõpuks oma isaga ära, kirjutab Movied NDTV. 

Hollywoodi seksisümbol ja kuue lapse ema Angelina Jolie on lõpuks oma näitlejast isaga ära leppinud. Neid märgati Veneetsias koos aega veetmas. Angelina kolis koos elukaaslase Brad Pitti ja kuue lapsega hiljuti Veneetsiasse elama, kuna hetkel käivad seal võtted uue filmi “Turist” tarbeks. 

Angelina Jolie ja tema isa Jon Voight pöörasid tülli, kui isa tundis avalikult muret, et tema tütre vaimne tervis ei ole kiita. Angelina jaoks oli see paras hoop ning isa avalikud väljaütlemised ajal, mil ta poja Maddoxi adopteeris, mõjusid naisele rängalt. Voight, kes on mänginud “Rahvusliku aarde” filmides, üritas mitu korda suhteid tütrega lappida ning pärast viit aastat täielikku vaikust õnnestus see tal eelmise aasta novembris.

Vaata galeriid perekonna taasühinemisest SIIT

 

Buduaar.ee