Brad ja Angelina lähevad sel aastal lahku?

38 kommentaari
Brad ja Angelina lähevad sel aastal lahku?

Angelina Jolie ja Brad Pitti abielu lõppeb juba 2010. aastal, ennustavad peretuttavad. Näitlejatepaari Angelina Jolie ja Brad Pitt´i, kes kasvatavad koos kuut last, abielu leiab oma lõpu juba sel aastal, ennustavad peretuttavad. “Nendevahelised suhted on tõsiselt halvad,” räägib peretuttav National Enquirer’ile. “Nende tülid lähevad üha hullemaks ja hullemaks. On ainult aja küsimus, millal nad lõplikult lahku lähevad.” Buduaar.ee  

Angelina Jolie ja Brad Pitti abielu lõppeb juba 2010. aastal, ennustavad peretuttavad.

Näitlejapaari Angelina Jolie ja Brad Pitt´i, kes kasvatavad koos kuut last, abielu leiab oma lõpu juba sel aastal, ennustavad peretuttavad. “Nendevahelised suhted on tõsiselt halvad,” räägib peretuttav National Enquirer’ile. “Nende tülid lähevad üha hullemaks ja hullemaks. On ainult aja küsimus, millal nad lõplikult lahku lähevad.”

Hiljuti tuli avalikuks, et bi-seksuaalne Angelina tahab teiste inimestega kohtuda ning anda ka naissuhetele uu võimaluse. “Angie on Bradile vihjanud, et ta tahaks teiste inimestega kohtuda. Ja egas Angie ei taha teda ainult meestega petta. Ta tahab ka naistele uue võimaluse anda! Kui ta sellest Bradile avameeli rääkis, läks Brad endast välja,” räägib allikas. Jällegi tüliks põhjus olemas!

 

Buduaar.ee