Brad Pitt on lastega hädas!

31 kommentaar
Brad Pitt on lastega hädas!

Brad Pitt on lastega hädas ning kutsus ema endale appi, kirjutab PopEater. Hollywoodi kuum-mees Brad Pitt jäeti üksi koju kuut last ohjeldama, samal ajal kui Angelina võtteplatsil viibis. “Brad andis lapsehoidjatele vaba nädala, sest oli veendunud, et Angelina saab laste kantseldamisega hakkama,” räägib allikas kelle sõnul kõik päris nii ei sujunud nagu Brad oleks lootnud.

Brad Pitt on lastega hädas ning kutsus ema endale appi, kirjutab PopEater.

Hollywoodi kuum-mees Brad Pitt jäeti üksi koju kuut last ohjeldama, samal ajal kui Angelina võtteplatsil viibis. “Brad andis lapsehoidjatele vaba nädala, sest oli veendunud, et Angelina saab laste kantseldamisega hakkama,” räägib allikas, kelle sõnul kõik päris nii ei sujunud, nagu Brad oleks lootnud. Angelina asemel jäi hoopis tema kuue pisikese jõnglasega täiesti üksi ning juba neljandal päeval lennutas ta oma ema, Jane Pitti, Euroopasse appi.

Alles hiljuti oli Jolie ja Pitti vahel suur tüli, kuna Angelina ei suutnud oma lubadusest kinni pidada ning veeta rohkem aega lastega, lastes Bradil natukene ka enda asjadega tegeleda. “Angie idee seisnes selles, et Brad saaks rohkem oma asjadele pühenduda ning tema tegeleb lastega. Aga ta tüdines sellest kiiremini ära kui oleks osanud arvata ning seadis karjääri esikohale. Angie võttis vastu kõik projektid, mis talle ette söödeti. Ta sai isegi nii palju rolle, et Brad pidi oma plaanid ära unustama ning ta ei olnud sellega eriti rahul. Pärast seda kui Brad ütles, et ta on enesekeskne, tulistas Angie vastu ja vastas, et ta hoiaks tema asjadest eemale. Selle peale ei rääkinud nad omavahel päevi,”räägib allikas.

Buduaar.ee