Bruce Willis ei salli Twitterit ja Facebooki

28 kommentaari
Bruce Willis ei salli Twitterit ja Facebooki

Bruce Willis ei salli tänapäeva moodsaid suhtlemisvahendeid nagu Twitter ja Facebook, kirjutab Showbizspy. “Die Hard” näitleja Bruce Willis, kes eelmisel aastal mängis ulmefilmis “Surrogates”, mis jutustab sellest, kuidas tehnoloogia maailma üle võtab, arvab, et inimesed on liiga seotud sotsiaalsete suhtlemisvahenditega nagu Twitter ja Facebook.     

Bruce Willis ei salli tänapäeva moodsaid suhtlemisvahendeid nagu Twitter ja Facebook, kirjutab Showbizspy.

“Die Hard” näitleja Bruce Willis, kes eelmisel aastal mängis ulmefilmis “Surrogates”, mis jutustab sellest, kuidas tehnoloogia maailma üle võtab, arvab, et inimesed on liiga seotud sotsiaalsete suhtlemisvahenditega nagu Twitter ja Facebook. “Mind häirib oht, mis petub selles, et inimesed tahavad suhelda aina kiiremini ja kiiremini. Ma ei ole eriline internetipõhiste sotsiaalsete suhtlusvahendite fänn,” räägib Willis. 

“Terve maailm sai sellest teada kõigest mõne sekundiga. 10-20 aastat tagasi oleks see olnud utoopiline. Info liigub aina kiiremini ja kiiremini,” räägib 54aastane näitleja sellest, kuidas kuuldused Michael Jacksoni surmast kulutulena maailma vallutasid.

Viimati rääkis Hollywoodi hurmur George Clooney, et ta pigem laseks otse-eetris külmade kätega arstil teha endale eesnäärme kontrolli, kui kasutaks Twitterit või Facebooki.

Buduaar.ee