Cameron Diaz ei käi oma peika mängudel!

24 kommentaari
Cameron Diaz ei käi oma peika mängudel!

Alex Rodriquez ei taha, et Cameron Diaz tema mängusid vaatamas käib, kirjutab BettyConfidental. New Yorgi Yankees’i staarmängija Alex Rodriquez ei taha, et tema kallim Cameron Diaz teda mängudel toetamas käiks – sellepärast, et nad ei taha oma suhtega kiirustada.

Alex Rodriquez ei taha, et Cameron Diaz tema mängusid vaatamas käib, kirjutab BettyConfidental.

New Yorgi Yankees’i staarmängija Alex Rodriquez ei taha, et tema kallim Cameron Diaz teda mängudel toetamas käib. Seda sellepärast, et nad ei taha oma suhtega kiirustada. “Ta ei taha, et Cameroniga läheks nii nagu Kate’iga,” jutustab allikas, “Kate oli igal tema New Yorgi mängul olemas ning käis ka trennides kaasas. Asjad läksid nende jaoks liiga kiiresti hapuks.”
Cameronile see sobib. “Cameronile ei meeldi pesapall, niisiis ei taha ta ka mängudel käia. Tal on oma karjäär ning ta ei vaheta seda millegi vastu välja. Pealegi on tal praegu palju tööd, niisiis see sobib neile mõlemile.”

Cameron Diaz tutvus Alex Rodriguez’iga veebruaris Katie Holmesi ja Tom Cruise Super Bowl peol. Alex oli varem koos näitlejanna Kate Hudsoniga, kellest ta läks lahku eelmise aasta detsembris.

Buduaar.ee