Filmistaar Zsa Zsa Gabor terve kui purikas! PILDID

16 kommentaari
Filmistaar Zsa Zsa Gabor terve kui purikas! PILDID

Zsa Zsa Gabori tütar lükkab ümber kuuldused, et tema ema on väga haige, kirjutab WENN. Filmiveterani Zsa Zsa Gabori märgati teisipäeval, kui teda toimetati ratastoolis haiglasse. Pealtnägija sõnul nägi näitlejanna vägagi põdur välja, aga Gabori tütre sõnul on emaga kõik parimas korras.   

Zsa Zsa Gabori tütar lükkab ümber kuuldused, et tema ema on väga haige, kirjutab WENN.

Filmiveterani Zsa Zsa Gabori märgati teisipäeval, kui teda toimetati ratastoolis haiglasse. Pealtnägija sõnul nägi näitlejanna vägagi põdur välja, aga Gabori tütre sõnul on emaga kõik parimas korras. “Mu ema käis silmaarsti juures tavalises kontrollis. Ta ei ole haige, tal ei ole valusid ning haiglat pole vaja,” räägib Gabori tütar ning lisab, et 92aastase ja mõne aasta eest avarii üle elanud ema näeb oma ea kohta paganama hea välja.

Aastal 1936 võitis Zsa Zsa Gabor Ungari missikonkursi ning samal aastal läks ta Viini, kus kohtus Richard Tauberiga, kes utsitas naise operetti “Laulev unistus”. 1942.a. jõudis Gabor Hollywoodi, kus sai tuntuks mitmete afääride ja skandaalidega. Oma filmikarjääri alustas ta 1952. aastal ning on mänginud sellistes filmides nagu “Lovely to Look At”, “We’re Not Married”, “Lili” ja “Moulin Rouge”. Hiljem osales ta mitmetes seriaalides ja filmides. Aastal 1958 pälvis ta Kuldgloobuse “glamuurseima näitlejanna” eriauhinna. Ta on olnud 9 korda abielus, millest seitse on lahutatud ja üks tühistatud. Lahutustega on näitlejanna kogunud suure varanduse.

Allikas: Vikipeedia

 

Buduaar.ee