Galerii: Robert Pattinsoni titepildid

Galerii: Robert Pattinsoni titepildid

Robert Pattinson on mõnusalt lohaka välimusega näitleja, kes võidab südameid samakiiresti kui tuuleiil lehti lennutab. Aga kas ta oli ka lapsena nii armas?  Filmide “Videvik” staar ja paljude naiste unelm Rober Pattinson sündis 13. mail 1986. aastal ning oli lapsena ikka tõeliselt armas blond poisiklutt. Lausa nii armas, et ta õed riietasid teda kleitidesse ning kutsusid teda Claudiaks. Mõneti võib ta oma õdedele tänulik olla, sest nii sai ta korraliku põhja oma modellikarjäärile.    

Robert Pattinson on mõnusalt lohaka välimusega näitleja, kes võidab südameid samakiiresti kui tuuleiil lehti lennutab. Aga kas ta oli ka lapsena nii armas? 

Filmide “Videvik” staar ja paljude naiste unelm Rober Pattinson sündis 13. mail 1986. aastal ning oli lapsena ikka tõeliselt armas blond poisiklutt. Lausa nii armas, et ta õed riietasid teda kleitidesse ning kutsusid teda Claudiaks. Mõneti võib ta oma õdedele tänulik olla, sest nii sai ta korraliku põhja oma modellikarjäärile.

“Kui ma oma modellikarjääriga alustasin, siis nägin välja nagu tüdruk. See oli periood, kus naiselikud mehed olid moes ning tänu sellele sain ma palju tööotsi. Kui hakkasin aga mehelikumaks muutuma, siis ei saanud ma enam üldse tööd. Mul on vist kõige mitteedukam modellikarjäär üldse,” räägib edukas näitleja oma elust. 

 

Vaata Robert Pattinsoni lapsepõlve pilte SIIT

Buduaar.ee