George Michaeli eriskummaline käitumine

George Michaeli eriskummaline käitumine

George Michael käitub viimasel ajal üpris eriskummaliselt. Seljataha on jäänud nii arreteerimised narkootikumide omamise eest kui ka skandaalne suhtedraama kallima Kenny Gossiga. Nüüd kadus lembelaulik, jättes oma maja esiukse täiesti pärani, kirjutab Showbizspy.     

George Michael käitub viimasel ajal üpris eriskummaliselt. Seljataha on jäänud nii arreteerimised narkootikumide omamise eest kui ka skandaalne suhtedraama kallima Kenny Gossiga. Nüüd kadus lembelaulik jättes oma maja esiukse täiesti pärani, kirjutab Showbizspy. 

Turvatöötaja helistas teisipäeval politseisse, kui märkas, et lembelauliku George Michaeli Põhja-Londoni 10 miljoni dollarilise maja esiuks on pärani lahti ning meest ennast pole kuskil näha. Kartes sissemurdmist või isegi hullemat, kutsuti politsei ning hakati meelehetilikult meest otsima. Otsingud jäid aga üsna lühiajaliseks, sest kadunud mees leiti kõigest 180 meetri kaugusel kodust. Pole veel selge, kas George külastas mõnda naabrit või käis stuudios, põhiline on see, et temaga on kõik korras. 

Buduaar.ee