Harry Potteri kirjanik J.K Rowling kulutas silmagi pilgutamata 50 miljonit

30 kommentaari
Harry Potteri kirjanik J.K Rowling kulutas silmagi pilgutamata 50 miljonit

Menukirjanik J.K Rowling kulutas silmagi pilgutamata oma uuele villale 50 miljonit krooni, kirjutab The Sun. Menukirjanik, kelle Harry Potteri raamatute järgi on vändatud mitu filmi, kulutas 50 miljonit krooni villa peale Edinburghis Šotimaal, ilma et oleks seda korralikult vaadanudki.     

Menukirjanik J.K Rowling kulutas silmagi pilgutamata oma uuele villale 50 miljonit krooni, kirjutab The Sun

Menukirjanik, kelle Harry Potteri raamatute järgi on vändatud mitu filmi, kulutas 50 miljonit krooni villa peale Edinburghis Šotimaal, ilma et oleks seda korralikult vaadanudki. “Omanik sai maaklerilt kõne, et villale on tekkinud huviline, kes  tahab omanikuga kohtuda,” räägib allikas. Samas lisab ta , et “…ta vaatas ainult paari tuba. Ta  ei länud isegi teisele korrusele, kui küsis juba hinda.”  Rowling käis maja eest välja hiigelsumma ning maksis omanikule isegi 6 miljonit peale, et too kahe nädalaga välja koliks, sest ta tahtis seal jõulupidu korraldada. 

Villas on 30 tuba, mängusaal, baar ja mitu aakrit maad, kuhu on istutatud Prantsusmaalt toodud puid. Eelmine omanik maksis selle eest kõigest 10 miljonit krooni.

44-aastane staarkirjanik, kelle rahakotis peidab end tervelt 10 miljardit krooni, on abilelus Dr. Neil Murray’ga, kellega ta kasvatab kolme last -kuueaastast Davidit, 16-aastast Jessicat ja viiest Mackenziet. Perekond omab veel nelja kodu, millest kolm on Šotimaal ja üks Londonis. Kodude väärtust hinnatakse 240 miljonile kroonile.

 

Buduaar.ee