Heidi Montag on sõprade meelest aru kaotamas!

40 kommentaari
Heidi Montag on sõprade meelest aru kaotamas!

Heidi Montagi sõbrad ja kolleegid kardavad, et naine on aru kaotamas, kirjutab In Touch Weekly. Tõsielusarja staari Heidi Montagi sõbrad räägivad, et naine pole pärast iluoppide maratoni enam see, kes varem ning kardavad, et ta on aru kaotamas. “Heidi oli varem naljakas ja armas, aga nüüd on ta häbelik ja vaikne. Teda enam nagu polekski siin, kui sa temaga räägid,” räägib allikas.

Heidi Montagi sõbrad ja kolleegid kardavad, et naine on aru kaotamas, kirjutab In Touch Weekly.

Tõsielusarja staari Heidi Montagi sõbrad räägivad, et naine pole pärast iluoppide maratoni enam see, kes varem ning kardavad, et ta on aru kaotamas. “Heidi oli varem naljakas ja armas, aga nüüd on ta häbelik ja vaikne. Teda enam nagu polekski siin, kui sa temaga räägid,” räägib allikas.
Pärast nii massilist iluoperatsioonide jada on loomulik, et valu talumiseks kirjutati talle välja kanged valuvaigistid, aga kas Heidi kuritarvitab neid? “Kui ta neid kuritarvitaks, siis see selgitaks tema tujumuutusi. Ta ei saa ju isegi ilma unerohtudeta magada,” lisab allikas.

“Heidi oli ilus tüdruk ning väga armsa iseloomuga. Nüüd on ta täiesti teine inimene. Vari tema endisest minast. See on totaalselt naeruväärne.”

Buduaar.ee