IHUKAITSJA SKANDAALNE PIHTIMUS: Jennifer Anistonil ja Brad Pittil oli salasuhe!

41 kommentaar
IHUKAITSJA SKANDAALNE PIHTIMUS: Jennifer Anistonil ja Brad Pittil oli salasuhe!

Brad Pitt ja Jennifer Aniston olid 2009. aastal armukesed, kirjutab In Touch Weekly! Endine ideaalpaar Jennifer Aniston ja Brad Pitt, kes olid abielus aastatel 2000-2005, on salaja neli korda kohtamas käinud ning olnud väga intiimsed. Kolm nendest kohtumistest toimusid L.A.-s ning üks New Yorgis.

Brad Pitt ja Jennifer Aniston olid 2009. aastal armukesed, kirjutab In Touch Weekly!

Endine ideaalpaar Jennifer Aniston ja Brad Pitt, kes olid abielus aastatel 2000-2005, on salaja neli korda kohtamas käinud ning olnud väga intiimsed. Kolm nendest kohtumistest toimusid L.A.-s ning üks New Yorgis. “Ma tean, et Brad armastab teda ikka veel,” räägib Angelina Jolie endine ihukaitsja Bill, kelle nimi on turvalisuse mõttes muudetud. Billi sõnul kohtus paar 9. detsembril 2009 Western Canyon Road’il Beverly Hillsis. Aniston saabus oma Bentleys kell 15.30 ning Brad istus kõrvalistmele. “Neil oli koos väga mugav ning soe. Mitmel korral Brad ja Jen kallistasid ja suudlesid,” räägib Bill. Peale 30-40 minutit lembehetki soovitas Bill, kes oli tol hetkel “paparazzovalves”, paaril lahku minna, kuna mõni miil eemal märgati kõmupitlnikke.
“Jennifer saatis Bradi naeratuse ja “rahu” märgiga ära. Brad sörkis oma mootorratta juurde ning sõitis ligi tund aega ringi,” paljastab Bill.

Brad Pitt on hetkel koos Angelina Jolie’ga ning nad kasvatavad koos kuut last.

Buduaar.ee