Jana Kask: need on hingega tehtud laulud

Jana Kask: need on hingega tehtud laulud

Eelmise aasta Superstaari saate võitja Jana Kask sai lõpuks plaadiga ühelepoole. Jana sai auhinnaks 100 000 krooni, poole miljonilise plaadilepingu ning ühe miljoni krooni eest reklaamiaega TV3-s. Tol hetkel löödi käed küll produtsent Alar Kotkasega, kes aga ei suutnud kuidagi lauljatari plaati välja anda, ning vahele astus Ivar Must, kirjutab Elu24

Eelmise aasta Superstaari saate võitja Jana Kask sai lõpuks plaadiga ühelepoole.

Jana sai auhinnaks 100 000 krooni, poole miljonilise plaadilepingu ning ühe miljoni krooni eest reklaamiaega TV3-s. Tol hetkel löödi käed küll produtsent Alar Kotkasega, kes aga ei suutnud kuidagi lauljatari plaati välja anda, ning vahele astus Ivar Must, kirjutab Elu24

“Meie koostööst võib midagi väga suurt sündida,” räägib Must, kelle meelest pole oluline, millal plaat välja ilmub, vaid hoopis tulemus ja selle kvaliteet. 

Uue plaadi kohta räägib Jana, et tegu on rokistiilis muusikaga, nagu seda teeb näiteks Pink. “Need laulud on rokistiilis, aga väga meloodilised. Need on hingega tehtud laulud,” räägib noor lauljatar.

Tänaseks on plaat valmis ning teha pole muud kui promo ja kaanepildid ning varsti saab Jana reklaami näha ka TV3 ekraanilt.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja 

Sarnased artiklid