Jennifer Aniston usub armastusse!

Jennifer Aniston usub armastusse!

Jennifer Aniston andis eksklusiivse intervjuu Austraalia ajakirjale Harper’s Bazaar. Loe täpsemalt, mida arvab armastatuim näitlejanna suhetest ning mis on tema edu saladus.

Jennifer Aniston andis eksklusiivse intervjuu Austraalia ajakirjale Harper’s Bazaar. Loe täpsemalt, mida arvab armastatuim näitlejanna suhetest ning mis on tema edu saladus.

Kuidas Sul on isegi vihmase ilmaga perfektne soeng, kui kõikidel teistel on halva soengu päevad
Heh, mul on selle jaoks inimesed.

Paljud Sinu hilisemad filmid on olnud suhtetest ja abielust. Kas Sinu jaoks on oluline klaarida ennem kõik ära, kui suhte lõpetad? 
Jah, ma arvan, et see on väga tähtis. Olgu selleks siis romantiline suhe või sõprussuhe. Sul peaks alati olema selline selgushetk, kus mõtled järele, miks ja kuidas see suhe algas ja lõppes. Seda on ellu vaja, et edasi liikuda.

Kas oled ikka veel romantik või on untsu läinud suhted su küüniliseks muutnud.
Ma olen ikka romantik. Ma usun ikka veel armastusse! 

Kas oled arvamusel, et naised pingutavad rohkem suhete nimel? 
Oh jah! Ma arvan, et see on justkui instinkt- hoida kodu ja pere. Naised kurdavad, et nende mehed ei tee midagi, aga tegelikult on see ju nende enda süü. Oled oma mehe “treeninud” mitte midagi tegema. Ei saa ju ometi inimest süüdistada milleski, mida ta lihtsalt ei tea.

Mis sa arvad, miks kaob suhtest romantika?
Ma arvan, et see on lihtsalt laiskusest. Hea suhe tähendab koostööd. Peab üksteisega rääkima. Rääkima mida sa vajad ja tahad ning mis on sinu jaoks tähtis. Ära arva, et su kaasa oskab su mõtteid lugeda.

Oled jätnud mulje, et su edu on lihtsalt tänu õnnele. Kas õnn ja edu on üks ja sama asi? Kas just tänu õnnele oled sa edukas?
Ma ei tea.. Ma ei istunud maha ja unistanud, et kunagi saan kuulsaks ja edukaks. Ma lihtsalt tahtsin tööd teha. Teha head tööd eriti pärast seda kui ma käisin New Yorgis keskkooli näitlemisklassis ning mu venelasest õpetaja ütles mulle, et ma olen Moskva Teatri häbiplekk. Pärast seda tahtsin talle tõestada, et tal pole õigus ning ma olen hea näitleja. Mul pole mingit kindlat eesmärki, mulle lihtsalt meeldib kogu see teekond ja töö protsess. Ennem kui “Sõbrad” edukaks said, oli mul suur ebaõnnestumiste surnuaed, millest teie õnneks midagi ei tea. Igatahes olin ma õnnelik, et mul oli iga aasta tööd.

Oled mänginud nii erinevaid rolle filmides- The Break-Up, Derailed, Marley & Me ja He’s Just Not That Into You. Mis rolli sa praegu tahaksid/otsid? 
Ma otsin alati head tööd. Vahet pole kas see on draama või komöödia. Vahest tulevad  tööotsad just siis kui selleks on perfektne aeg. See on justnagu saatus. Vahest ma tahaks lihtsalt puhata ja oodata kui midagi tõeliselt head ette tuleb.

Käivad kuulujutud, et hakkad ka ühte filmi produtseerima ning seal ka laulma?
Jah, mulle meeldib end ületada. Ma ma pean ka viisi.

Uue muusikali nimi on The Goree Girls

 


Toimetas Mirjam Simmer
Buduaar.ee