Jennifer Love Hewitti majas kummitab?

Jennifer Love Hewitti majas kummitab?

Jennifer Love Hewitti majas kummitab, kirjutab National Enquirer. 30-aastane näitlejanna Jennifer Love Hewitt on sõpradele rääkinud, et tema  Hollywoodi majas kummitab. 
“Ta usub, et ta majas elab veel kaks elanikku. Üks on poisi vaim, kes käis keskkoolis, aga sai raskes autoõnnetuses surma. Teine on aga endise majaomaniku ja õudusfilmide moguli Lon Chaney Jr-i naine Dorothy Chaney. Ta usub, et nad üritavad temaga kuidagi ühendust võtta ning kui ta kuuleb öösel imelikke hääli või kolksatusi, siis ta lihtsalt mõtleb endamisi, et see on ju lihtsalt Dorothy,” räägib Jenniferi sõber ning lisab, et naine tunneb, et on õnnega koos, et vaimud temaga ühendust tahavad võtta. 
   

Jennifer Love Hewitti majas kummitab, kirjutab National Enquirer.

30-aastane näitlejanna Jennifer Love Hewitt on sõpradele rääkinud, et tema  Hollywoodi majas kummitab.
“Ta usub, et ta majas elab veel kaks elanikku. Üks on poisi vaim, kes käis keskkoolis, aga sai raskes autoõnnetuses surma. Teine on aga endise majaomaniku ja õudusfilmide moguli Lon Chaney Jr-i naine Dorothy Chaney. Ta usub, et nad üritavad temaga kuidagi ühendust võtta ning kui ta kuuleb öösel imelikke hääli või kolksatusi, siis ta lihtsalt mõtleb endamisi, et see on ju lihtsalt Dorothy,” räägib Jenniferi sõber ning lisab, et naine tunneb, et on õnnega koos, et vaimud temaga ühendust tahavad võtta. 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja