Kadri Adamson: siis mõtlesin küll, et kuradi mehed

Kadri Adamson: siis mõtlesin küll, et kuradi mehed

Kadri Adamson tunnistab, et ta pole isiklikult naistevastase vägivallaga kokku puutunud, kuid temalgi on ette tulnud hetki, kus tahaks jalgadega vastu maad trampida ning mehi kiruda. “Naistevastase vägivalla teemaga olen kokku puutunud niipalju, kui uudistest kuulen. See on jube! Aga näitlejad elavad nagu mulli sees, reaalse eluga on neil suhteliselt vähe kokkupuudet,” räägib Kadri Õhtulehele, kel siiski on ka juhuseid ette tulnud, kus kiruks mehi taga,  “Kunagi autopesulas trügis mitu mersu- ja bemmimeest minust ette. Siis küll mõtlesin, et kuradi mehed!”      

Kadri Adamson tunnistab, et ta pole isiklikult naistevastase vägivallaga kokku puutunud, kuid temalgi on ettetulnud hetki, kus tahaks jalgadega vastu maad trampida ning mehi taga kiruda.

“Naistevastase vägivalla teemaga olen kokku puutunud nii palju, kui uudistest kuulen. See on jube! Aga näitlejad elavad nagu mulli sees, reaalse eluga on neil suhteliselt vähe kokkupuudet,” räägib Kadri Õhtulehele, kel siiski on ka juhusid ette tulnud, kus tahaks mehi taga kiruda.

 “Kunagi autopesulas trügis mitu mersu- ja bemmimeest minust ette. Siis küll mõtlesin, et kuradi mehed!” meenutab Kadri.

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja