Katie Holmes: terve mu elu pöörleb perekonna ümber

Katie Holmes: terve mu elu pöörleb perekonna ümber

Novembrikuu ajakirja Elle’i kaunistab hurmav Katie Holmes. Loe põgusat ülevaadet intervjuust ja saa teada, kuidas ta suhtub töö ja eraelu segamisse, ning milline film on tema arvates hea.
 

Novembrikuu ajakirja Elle’i kaunistab hurmav Katie Holmes. Loe põgusat ülevaadet intervjuust ja saa teada, kuidas ta suhtub töö- ja eraelu segamisse, ning milline film on tema arvates hea.

Pereelust: Mu elu keerleb põhiliselt mu perekonna ümber. Ma teen, mida vaja teha, kuid vahest tekib küsimus “Kuidas teised seda teevad?” Näitlejana tuleb mulle see ainult kasuks, sest saan neid teadmisi oma rollides ära kasutada.

Emaroll ja Broadway: Suri istub mul süles, kui mulle meiki tehakse, ning aitab mulle parukaid pähe panna.

Lemmikdisainerid: Armastan Alaiat, Isabel Marant ja Stella McCartney’t. Uutest tegijatest meeldib Sari Gueron. Mulle sobib Ralph Lauren, sest see tundub nii ameerikalik ning olen ise ju ameeriklane. Olen ju Ohiost pärit. 

Lemmikfilm: Mul ei ole lemmikžanrit. Mulle meeldivad isegi vampiirifilmid- juhul, kui need on hästi tehtud. Filmide puhul ma pean uskuma karakteritesse. Kui esimestel minutitel pole karakterid ehtsad, siis mind see film enam ei huvita.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja