Kristiina Savva on kihlatud!

62 kommentaari
Kristiina Savva on kihlatud!

1.mail kihlus telesaatest “Hoia ja Keela” tuntuks saanud  Kristiina Savva Monoteatri juhi Karl Kermesega. Karl Kermes on Jan Uuspõllu äripartner ning Monoteatri juht. Karl on õppinud mõned aastad lavakunstikoolis, olnud Club Tallinna tegevjuht, mänginud filmis «Sügisball», olnud modelliks Peeter Lauritsa projektis «Mullatoidurestoran» ning on Tartus Tasku vabaajakeskuses asuva Rehepapi restorani tegevjuht.

1. mail kihlus telesaatest “Hoia ja Keela” tuntuks saanud  Kristiina Savva Monoteatri juhi Karl Kermesega.

Karl Kermes on Jan Uuspõllu äripartner ning Monoteatri juht. Karl on õppinud mõned aastad lavakunstikoolis, olnud Club Tallinna tegevjuht, mänginud filmis «Sügisball», olnud modelliks Peeter Lauritsa projektis «Mullatoidurestoran» ning on Tartus Tasku vabaajakeskuses asuva Rehepapi restorani tegevjuht.
Kristiina Savva töötab Baltic Music Productions’is ning kogus kuulsust telesaatest “Hoia ja Keela”. Kristiina valiti FHMi poolt 2005. aastal kõige seksikamaks tudengiks. Kaunitar käis pikka aega autovõidusõitja Marko Asmeriga. Kahjuks ei soovinud Kristiina  kihlumise asjus kommentaari anda.

 

Buduaar.ee