Lady Gaga: ma ei ole mees!!

45 kommentaari
Lady Gaga: ma ei ole mees!!

Lady Gaga kummutab kuulujutud, et ta on mees, kirjutab Newsoftheworld.co.uk. Kuuldused, et poplauljatar Lady Gaga on hoopis mees, on valed. “Alguses oli see väga veider. Kui  aga mõtlema hakata, siis kujutangi ennast üpriski kahesoolisena. Mulle meeldib piire ületada,” kommenteerib Gaga foorumites levivaid veidraid fotosid, kus tal seelikusaba alt justkui midagi välja punnitaks.    

Lady Gaga kummutab kuulujutud, et ta on mees, kirjutab Newsoftheworld.co.uk.

Kuuldused, et poplauljatar Lady Gaga on hoopis mees, on valed. “Alguses oli see väga veider. Aga kui mõtlema hakata, siis kujutan ennast üpriski kahesoolisena. Mulle meeldib piire ületada,” kommenteerib Gaga foorumites levivaid veidraid fotosid, kus tal seelikusaba alt justkui midagi välja punnitaks.

23-aastane staar tunnistab, et temas peitub bi-seksuaalsuse iva ning sellest menuhitt “Pokerface” inspireeritud ongi.  “Mul on olnud suhteid naistega, aga armunud  olen  ma olnud ainult meestesse. Miks ma peaksin fantaseerima naistest, kui mul on peika olemas,” jutustab Gaga ning lisab, et taolised paljastused ja veidrad esinemised on tema suhetele perekonnas paraja põntsu andnud. “See ei olnud mu isale kerge. Me ei rääkinud terveid kuid pärast mu esimest esinemist. Mu ema  kahtlustas, et olen vaimuhaige,” tunnistab nooruke lauljatar, kelle suhted isaga on nüüdseks joonde saanud.

Buduaar.ee