Läheb krõbedaks! Valmistuge külmaks!

Läheb krõbedaks! Valmistuge külmaks!

Need, kes ei ole veel kapisoppidest talvejopesid, salle, mütse ja kindaid välja otsinud, siis teadke, nüüd on selleks tagumine aeg. Suur külm on kohe-kohe ukse taga.  EMHI ennustuste järgi on reede selle nädala kõige külmem päev. Reedeks lubatakse küll päikselist ja pilvitut ilma, aga praksuvast pakasest see meid juba ei päästa. Külma lubatakse päeval kuni -20 kraadi ning öösel isegi kuni -24 kraadi. Puhub ida- ja kagutuul 2-8m/s. Laupäevaks külmakraadid mõneti vähenevad ning oodata on kerget lumesadu. Külma lubatakse laupäeva päevaks -10 kuni -15.     

Need, kes ei ole veel kapisoppidest talvejopesid, salle, mütse ja kindaid välja otsinud, siis teadke, nüüd on selleks tagumine aeg. Suur külm on kohe-kohe ukse taga. 

EMHI ennustuste järgi on reede selle nädala kõige külmem päev. Reedeks lubatakse küll päikselist ja pilvitut ilma, aga praksuvast pakasest see meid juba ei päästa. Külma lubatakse päeval kuni -20 kraadi ning öösel isegi kuni -24 kraadi. Puhub ida- ja kagutuul  2-8m/s. Laupäevaks külmakraadid mõneti vähenevad ning oodata on kerget lumesadu. Külma lubatakse laupäeva päevaks -10 kuni -15. 

Varuge endale koju kakaod ja piima, et pärast külma käes olemist saaks kohe tassi maitsvat kuuma kakaod juua! 

Mõnusat talve!

Buduaar