Margit Hakomaa kauni figuuri saladus

Margit Hakomaa kauni figuuri saladus

Elunautijast toidugurmaani Margit Hakomaa elu on täis erinevaid maitseelamusi ja seiklusi. Aga kuidas kõikide heade toitude keskel ikka sale ja hea välja näha? Mis on Margiti hea figuuri saladus? See ei ole dieet ega mingid imetabletid, mis sekundiga piitspeenikeseks teevad, vaid lihtne ja kõhule kerge detox!    

Elunautijast toidugurmaani Margit Hakomaa elu on täis erinevaid maitseelamusi ja seiklusi. Aga kuidas kõikide heade toitude keskel ikka sale ja hea välja näha? Mis on Margiti hea figuuri saladus? See ei ole dieet ega mingid imetabletid, mis sekundiga piitspeenikeseks teevad, vaid lihtne ja kõhule kerge detox!

“Ma ei arva dieetidest midagi, peaasi, et üle piiri ei minda ja kehale liiga ei tehta,” räägib Margit, kes hoopis võtab vahest ette detoxi kuuri, et mürkainetest vabaneda ja vajadusel ka paar kilo kaotada. Detoxi ajal sööb ta palju mahetoitu, unustab kõik rasvase, joob palju rohelist teed ning maitsestab toite ürtidega. Kui aga vaja ka kilosid kaotada, siis jätab ta ära alkoholi ja kõik magusa. Kui magusaisu on täiesti talumatu, siis tuleb appi lusikatäis mett või tükikene tumedat šokolaadi. 

Margit julgustab kõiki naisi rahul olema sellega, mis neil on. “On normaalne, et Eesti naise riidesuurus kõigub ühe numbri võrra. Eriti suviti, mil on väga kerge üle süüa,” räägib ta ning lisab, et süüa võib kõike, mida hing ihaldab, aga seda tuleb teha tasakaalukalt ja tervislikult. 

 

Täispikka artiklit loe ajakirja Buduaar Shopping sügisnumbrist