Martin Saar valiti New Yorgi 400 kõige mõjukama inimese sekka!

Martin Saar valiti New Yorgi 400 kõige mõjukama inimese sekka!

Martin Saar valiti New Yorgi 400 kõige mõjukama inimese sekka! Igal aastal valib ajakiri Avenue välja New Yorgi kõige mõjukamad inimesed ning sel aastal figureerib seal ka Maarjamaa kunstnik Martin Saar. Iga-aastasel nimekirjal on mitu kategooriat ning Eesti kunstnik Saar on esindatud kogunisti kahes kategoorias – Art&Letters and Design ning Social Prominence.    

Martin Saar valiti New Yorgi 400 kõige mõjukama inimese sekka!

Igal aastal valib ajakiri Avenue välja New Yorgi kõige mõjukamad inimesed ning sel aastal figureerib seal ka Maarjamaa kunstnik Martin Saar.

Iga-aastases nimekirjas on mitu kategooriat ning Eesti kunstnik Saar on esindatud kogunisti kahes kategoorias – Art&Letters and Design ning Social Prominence.

Ajakirja Avenue mõjukate nimekirjas on veel Oscar de la Renta, Fe Fendi, Carolina Herrera, Calvin Klein, Michael Kors, Sarah Jessica Parker, Donald Trump ja paljud teised. 

Mida aga arvas Martin ise sellisest tunnustamisest? “Lahe, kui mu tegemisi märgatakse, hea meelega promoks Eestit palju rohkem, kui Eesti riik näitaks üles huvi luua erinevaid koostööprojekte nii moodsa kunsti, PR  kui ka turunduse vallas,” räägib Martin.

 

 

Buduaar.ee