Miks Tori Spelling nii kõhn on?

Miks Tori Spelling nii kõhn on?

Tori Spelling räägib, et ta kõhnumise taga ei ole anoreksia, vaid hoopis antibiootikumid ja kõhuprobleemid. Uues raamatus “TerriTORI” räägib 37aastane näitlejanna, et väited tema söömishäiretest on valed ning süüdistab oma luukere meenutavas figuuris migreenihooge ja kõhu- ning närviprobleeme.

Tori Spelling räägib, et ta kõhnumise taga ei ole anoreksia, vaid hoopis antibiootikumid ja kõhuprobleemid.

Uues raamatus “TerriTORI” räägib 37aastane näitlejanna, et väited tema söömishäiretest on valed ning süüdistab oma luukere meenutavas figuuris migreenihooge ja kõhu- ning närviprobleeme. Samuti olevat ta teinud kolm antibiootikumikuuri, mis tekitasid tal tugevaid kõhuvalusid. “Mul ei ole kõhuga kunagi kõik hästi olnud, aga kui ma haige olin, siis läksid asjad päris hulluks ning mu immuunsussüsteem kukkus kokku,” räägib Tori ning lisab, et anoreksiajutud ei sea teda heaks eeskujuks teistele naistele, kes kuulsustele alt üles vaatavad. Ta räägib: “Olen eeskujuks paljudele naistele ning ma vihkan, kui minust levitatakse kuulujutte ilma fakte kontrollimata. Ma arvan, et need teevad “karuteene” naistele, kes kuulsustele alt üles vaatavad.”

Tori lisab veel, et muretseb igapäevaselt, kuidas kõik need tabloidid tema 2aastast tütart Stellat mõjutavad. “Olen tänulik, et ta ei oska veel lugeda. Loodan, et selleks ajaks kui ta piisavalt vanaks saab, on see kõik vaibunud. Aga ma tean, et pean talle kunagi kõike seda selgitama.”

Buduaar.ee