Mille peale kulutab Lady Gaga oma raha?

44 kommentaari
Mille peale kulutab Lady Gaga oma raha?

Lady Gaga ei osta endale kokku kalleid luksusautosid ja juveele, vaid kulutab selle raha… “haihtumisele”, kirjutab Times. Lauljanna, kes on tuntud oma megahitiga “Paparazzi”, räägib, et ta vihkab, kui kõmupiltnikud teda jälitavad ning kulutab oma raha ennem turvateenustele, mitte aga juveelidele ja luksusautodele.

Lady Gaga ei osta endale kokku kalleid luksusautosid ja juveele, vaid kulutab selle raha “haihtumisele”, kirjutab Times.

Lauljanna, kes on tuntud oma megahitiga “Paparazzi”, räägib, et ta vihkab, kui kõmupiltnikud teda jälitavad ning kulutab oma raha ennem turvateenustele, mitte aga juveelidele ja luksusautodele. “Kulutan oma raha show‘dele. Mulle ei meeldi eriti asju osta. Ma ei osta juveele, sest ma ei tea, kust need tulevad,” räägib lauljanna. Aga mida Lady Gaga siis oma suure varandusega teeb? “Tahate teada, kuhu enamus mu rahast läheb? Haihtumisele. Ma vihkan kõmupiltnikke. Tõde on see, et seda saab kontrollida. Kui sa paned sama palju raha turvateenustele kui oma autosse ja juveelidesse, siis sa saad lihtsalt haihtuda. Need, kes räägivad, et ei pääse kuidagi fotograafide eest, valetavad. Neile lihtsalt meeldib tähelepanu.”

Buduaar.ee