Nelly Furtado: kuulsus tabas mind ootamatult

Nelly Furtado: kuulsus tabas mind ootamatult

Laulja Nelly Furtado tunnistab, et maadles kuulsusega ning veetis palju aega üksi kodus, kuigi kõik arvasid, et ta naudib elu täiel rinnal. “Kuulsus tabas mind ootamatult ning maadlesin tükk aega selle teadmisega. See kõik juhtus liiga kiiresti minu jaoks ning pärast kahte aastat pidevat tuuritamist ja pidutsemist veetsin pikki tunde oma LA kodus lihtsalt põrandat passides. Tundsin end halvasti, sest arvasin, et meeldin inimestele oma tuntuse, mitte muusika pärast,” räägib 6-aastase lapse ema ja abikaasa Nelly.      

Laulja Nelly Furtado tunnistab, et maadles kuulsusega ning veetis palju aega üksi kodus, kuigi kõik arvasid, et ta naudib elu täiel rinnal.

“Kuulsus tabas mind ootamatult ning maadlesin tükk aega selle teadmisega. See kõik juhtus liiga kiiresti minu jaoks ning pärast kahte aastat pidevat tuuritamist ja pidutsemist veetsin pikki tunde oma LA kodus lihtsalt põrandat passides. Tundsin end halvasti, sest arvasin, et meeldin inimestele oma tuntuse, mitte muusika pärast,” räägib 6-aastase lapse ema ja abikaasa Nelly.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja