New York ja London, olge valmis! Lindsay Lohan tuleb!

New York ja London, olge valmis! Lindsay Lohan tuleb!

Lindsay Lohan plaanib Los Angelesega hüvasti jätta. Tema uus siht on kas London või New York, kirjutab E! Näitlejanna, kes üritab oma elu joonele saada, plaanib Hollywoodiga hüvasti jätta ning kas Londonisse või New Yorki elama kolida. “Ta räägib, kuidas ta vihkab siin elamist ning kui vastikud siinsed inimesed on. Talle meeldib London ja New York ning ta tahaks sinna elama minna,” räägib üks Lohani sõber.  

Lindsay Lohan plaanib Los Angelesega hüvasti jätta. Tema uus siht on kas London või New York, kirjutab E!

Näitlejanna, kes üritab oma elu joonele saada, plaanib Hollywoodiga hüvasti jätta ning kas Londonisse või New Yorki elama kolida. “Ta räägib, kuidas ta vihkab siin elamist ning kui vastikud siinsed inimesed on. Talle meeldib London ja New York ning ta tahaks sinna elama minna,” räägib üks Lohani sõber.

Vahepeal aga tabas Lindsayt tragöödia – tema usaldusalune assistent Elianore lahkus töölt, kuna ei kannatanud enam naise tujusid välja. “Lindsay võib olla vahest väga kamandav ja õel, kui ei tehta nii, nagu ta tahab. Elinore ei saanud mõnikord isegi palka,” räägib allikas, kelle sõnul elas assistent põhimõtteliselt Lindsay juures, aga maksis ikka oma korteri eest üüri.

Buduaar.ee