Nicole Kidman teeb kõik, et end päikese eest peita! Miks?

Nicole Kidman teeb kõik, et end päikese eest peita! Miks?

Allikad räägivad, et näitlejanna Nicole Kidman teeb kõik, et päike ta nahka ei paitaks, kirjutab Showbizspy! Nicole, kes hetkel filmib päikeselisel Mauil uut filmi “Just go with it”, teeb selleks kõik, et päike ta nahka ei puudutaks. Räägitakse, et ta kasutab isegi spetsiaalselt koostatud eriti tugevat päikesekreemi.

Allikad räägivad, et näitlejanna Nicole Kidman teeb kõik, et päike ta nahka ei paitaks, kirjutab Showbizspy!

Nicole, kes hetkel filmib päikeselisel Mauil uut filmi “Just go with it”, teeb selleks kõik, et päike ta nahka ei puudutaks. Räägitakse, et ta kasutab isegi spetsiaalselt koostatud eriti tugevat päikesekreemi. “Nicole ei taha päevitunud nahka ning töötamine nii intensiivse päikese käes on talle väga raske,” räägib üks filmiga seotu ning lisab, et kuigi päike on Nicole’ile vastumeelne, ei ole ta diivatsema hakanud. “Ta on väga rahulik, aga palus režissööril teda võimalikult palju päikese eest varjul hoida. Tema nägu on ta varandus ning ta tahab seda kaitsta.”

Nicole Kidmani suur hirm päikese ees tuleneb sellest, et tal oli kunagi nahavähk. “Ma ei võta kunagi päikest. Mul oli jala peal nahavähk, kuigi ma võtsin haruharva päikest. See lõigati välja,” rääkis naine aastal 2007. Nicole soovitab kõigil päikesevanne mitte võtta, sest peale vähi tekkeriski suurenemist kiirendab see ka vananemist.

Buduaar.ee