Õnnelik lugu: poiss leiti pööningult

Õnnelik lugu: poiss leiti pööningult

Heene’ide perekond on üks ebatavaline Ameerika perekond, kes sattus veidra loo keskmesse, kui nende 6-aastane poeg kadus jäljetult samal ajal, kui isale kuuluv heeliumit täis UFO otsijast õhupall õhku tõusis, kirjutab People.   Heene`id said üldsusele tuntuks ABC saatest “Naistevahetus” ning osutusid nii populaarseks, et vaatajad hääletasid nad uuesti saatesse tagasi. Kuigi saate produtsendid on kehtestanud ranged reeglid peredele, siis Heene`id paistsid silma kui seiklusjanuline ja hulljulge perekond, kes vahetevahel seadis ka oma laste elud ohtu. Pereema Mayumi sõnul on “Naistevahetus” lihtsalt järjekordne seiklus.   
 

Heene’ide pererkond on üks ebatavaline Ameerika perekond, kes sattus veidra loo keskmesse, kui nende 6-aastane poeg kadus jäljetult samal ajal kui isale kuuluv heeliumit täis UFO otsijast õhupall õhku tõusis, kirjutab People. 

Heene`id said üldsusele tuntuks ABC saatest “Naistevahetus” ning osutusid nii populaarseks, et vaatajad hääletasid nad uuesti saatesse tagasi. Kuigi saate produtsendid on kehtestanud ranged reeglid peredele, siis Heene`id paistsid silma kui seiklusjanuline ja hulljulge perekond, kes vahetevahel seadis ohtu ka oma laste elud. Pereema Mayumi sõnul on “Naistevahetus” lihtsalt järjekordne seiklus. 

Heene`ide pereisa Richard on amatöörmeteoroloog ning teadlane ja kaasab oma uurimustesse alati terve perekonna. Ja nii nad sõidavad mööda USA’d ringi ning otsivad tornaadosid ja orkaane. Richardi uurimustöö, et tornaadod tekitavad tugeva magnetvälja, innustab teda sõitma spetsiaalselt kohandatud mootorrattaga otse tormi sisse. Väidetavalt ilmuvad tema uurimustulemused ka meteoroloogia ajakirjas. 

Mehe viimane leiutis, suur heeliumit täis UFO otsija, külvas perekonda suurt paanikat. Nimelt töötas pereisa UFOsid otsiva suure heeliumit täis õhupalli kallal, mille lähedal oli palju elektrilisi masinaid ja muid eluohtlikke vidinaid. Isa oli oma 6-aastase poja Falconi peale karjunud, et too ei mängiks õhumasinale nii lähedal, aga poiss oli juba sinna sisse roninud ning vabastanud köied, mis õhupalli maa peal hoidsid. “Karjusin, sest kartsin, et ta saab elektrilöögi,” räägib isa meediale. Aga õhupall oli juba lendu tõusnud ning poiss jäljetult kadunud. Kõik eeldasid, et ta on õhupalli sees ning lahti läks massiline õhupalli otsimine. Mitmed uudistekanalite helikopterid jälitasid õhupalli ning loodeti poiss saada sealt kätte võimalikult kiiresti ning elusalt ja tervelt. Kui aga õhupall maha kukkus, siis poissi seal sees ei olnud… . Hiljem tuli välja, et pisike Falcon oli end pööningule kasti sisse ära peitnud, sest kartis isa kurjustamist, et ta õhupalli lendu lasi. Heene`id lubasid, et hoiavad nüüdsest oma võsukestel rohkem silma peal.

 

Vaata õhupalli lendu SIIT ning maandumist SIITMirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja