Rihanna: inimesed arvavad, et ma olen mõrd

Rihanna: inimesed arvavad, et ma olen mõrd

Rihanna räägib, et inimesed sageli peavad teda ülbeks mõrraks, sest ta on vaikne inimene, kirjutab Showbizspy. “Umbrella” lauljanna Rihanna on nördinud sellest, et inimestele on jäänud temast vale mulje ning teda vaikimise tõttu tihtipeale ülbeks mõrraks peetakse.   

Rihanna räägib, et inimesed sageli peavad teda ülbeks mõrraks, sest ta on vaikne inimene, kirjutab Showbizspy.

“Umbrella” lauljanna Rihanna on nördinud sellest, et inimestele on jäänud temast vale mulje ning teda vaikimise tõttu tihtipeale ülbeks mõrraks peetakse. “Ma ei ava end paljudele inimestele ning olen üsna vaikne. Kui ma seda inimest eriti ei tunne, siis ma ei räägi eriti palju. Ma jälgin ja mõtlen ning see jätab minust tihti vale mulje. Inimesed kohe eeldavad, et olen mõrd, aga ma ei ole seda. Ma lihtsalt tunnen, et ma ei peaks olema nii entusiastlik inimesega, keda ma nii hästi veel ei tunne,” nukrutseb 21aastane popstaar.   

Viimati rääkis Rihanna, kuidas talle hullupööra meeldib hängida koos lauljanna Katy Perry ja tema kihlatu Russell Brandiga. “Nad on alati nii naljakad ja viskavad ägedaid kilde. Kui ma olen koos nendega, siis ma lihtsalt suren naeru kätte. Nad mõlemad on nii naljakad ning isegi veelgi naljakamad, kui nad koos on. On ainult aja küsimus, millal nad koos mõnes filmis mängivad vms.”

Buduaar.ee