Rihanna: ma vandusin endale…

Rihanna: ma vandusin endale…

Kui Rihanna oli veel väike tüdrukutirts, vandus ta endale, et et ta ei hakka kunagi kohtamas käima vägivaldse mehega, vahendab Showbizspy. 21-aastane lauljatar Rihanna paljastas šokeeriva tõsiasja oma lapsepõlvest – Rihanna ema sai aeg-ajalt isalt peksa. Aga mida saab üks pisike tüdrukutirts ikka teha? “Peksin kogu aeg isa jalgu ning üritasin nende kahe vahele tulla, viskasin klaaspudeleid kildudeks, et nad midagi muud kuuleksid, ning et isa peksmise jätaks,” räägib Rihanna oma lapsepõlvest. 
   

Kui Rihanna oli veel väike tüdrukutirts, vandus ta endale, et et ta ei hakka kunagi kohtamas käima vägivaldse mehega, vahendab Showbizspy.

21-aastane lauljatar Rihanna paljastas šokeeriva tõsiasja oma lapsepõlvest – Rihanna ema sai aeg-ajalt isalt peksa. Aga mida saab üks pisike tüdrukutirts ikka teha? “Peksin kogu aeg isa jalgu ning üritasin nende kahe vahele tulla, viskasin klaaspudeleid kildudeks, et nad midagi muud kuuleksid ning isa peksmise jätaks,” räägib Rihanna oma lapsepõlvest. 

“Mu ema ei läinud kunagi haiglasse, aga ükskord murdis isa tal ninaluu. Kordasin endale kogu aeg, et ma ei hakka kunagi sellise mehega käima, nagu mu isa. Mitte kunagi”.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja