Robin Williams: mul on lehma süda, sellepärast ma ei saagi liha süüa!

24 kommentaari
Robin Williams: mul on lehma süda, sellepärast ma ei saagi liha süüa!

Robin Williams tunneb end pärast elupäästvat südameoperatsiooni nagu lehm, kirjutab Showbizspy. Armastatud koomik Robin Williams käis aasta eest noa all, kus tal oma aordiklapp ära vahetati uue ja terve lehma aordiklapi vastu. Sestsaati usub Robin, et tema põlgus loomaliha vastu tuleneb just sellest operatsioonist.

Robin Williams tunneb end pärast elupäästvat südameoperatsiooni nagu lehm, kirjutab Showbizspy.

Armastatud koomik Robin Williams käis aasta eest noa all, kus tal haige aordiklapp ära vahetati uue ja terve lehma aordiklapi vastu. Sestsaati usub Robin, et tema põlgus loomaliha vastu tuleneb just sellest operatsioonist. “Mul on nüüd lehma süda ning parim asi lehmade juures on see, et nad saavad kõndides junne poetada. Aga ma ei saa enam eriti liha süüa. Tunnen, et sööksin nagu üht endi seast,” naljatab mees.

58aastane Williams paljastas hiljuti, et tema auto navigatsioon üritab teda “tappa”. “Sõitsin mõni päev tagasi Golden Gate Bridgel ning see vidin käskis mul paremale pöörata. Mõnikord see käsib mul kohe ära keerata, aga seal on ainult betoonist sein. Vihkan seda vidinat.”  

Buduaar.ee