Saaga jätkub: Heidi Montagi isa murest murtud

28 kommentaari
Saaga jätkub: Heidi Montagi isa murest murtud

Heidi Montagi isa on tütrekese heaolu pärast mures. Reality-staari Heidi Montagi isa Bill Montagi mure tütrekese pärast suurenes tunduvalt, kui meedias pajatati, et Heidi abikaasa Spencer türanniseerib naist. “Olen tema pärast mures. Kardan tema elu pärast. Kui ma nendest midagi ei kuule, olgu see siis hea või halb, siis me läheme koos meie ja Spenceri perega neile külla,” räägib mures isa, kes pole oma tütrega rääkinud alates märtsist.

Heidi Montagi isa on tütrekese heaolu pärast mures.

Reality-staari Heidi Montagi isa Bill Montagi mure tütrekese pärast suurenes tunduvalt, kui meedias pajatati, et Heidi abikaasa Spencer türanniseerib naist. “Olen tema pärast mures. Kardan tema elu pärast. Kui ma nendest midagi ei kuule, olgu see siis hea või halb, siis me läheme koos meie ja Spenceri perega neile külla,” räägib mures isa, kes pole oma tütrega rääkinud alates märtsist. “Nad võivad mulle politsei kutsuda, aga ma pean teadma, et nendega on kõik korras.”

Hiljuti kerkisid pinnale jutud, et Spencer pani Heidi valiku ette – kas tema või ta pere ja sõbrad. Naine valis Spenceri.

Selle nädala “The Hills” ühes osas teatas Spencer, et Heidi ei tohi enam interneti kasutada ning telekat vaadata. “Ma ei luba tal telekat vaadata või internetis käia. Ainuke asi, mida Heidi teha võib, on luulet lugeda ning kirjutada ja oma loomakeste eest hoolitseda. Ta on nüüd Matrixist välja loginud,” sõnas Spencer.

Buduaar.ee