Sean Penn 20 aastat kestnud abielust: mu naine nüüd nagu vaim

Sean Penn 20 aastat kestnud abielust: mu naine nüüd nagu vaim

Sean Penn räägib, et tema eksabikaasa Robin Wrigh Penn on tema jaoks nüüd nagu vaim, kirjutab Showbizspy. Näitleja Sean Penn pole oma eksabikaasast pärast lahkuminekut eelmisel aastal midagi kuulnud, rääkimata siis kohtumisest. “Ta on vaim minu jaoks. Me veetsime kõik need aastad koos… nüüd on ta lihtsalt kadunud,” räägib mees suhetest abikaasaga ajakirjale Vanity Fair.

Sean Penn räägib, et tema eksabikaasa Robin Wrigh Penn on tema jaoks nüüd nagu vaim, kirjutab Showbizspy.

Näitleja Sean Penn pole oma eksabikaasast pärast lahkuminekut eelmisel aastal midagi kuulnud, rääkimata siis kohtumisest. “Ta on vaim minu jaoks. Me veetsime kõik need aastad koos… nüüd on ta lihtsalt kadunud,” räägib mees suhetest abikaasaga ajakirjale Vanity Fair. Hoolimata sellest, et tal on raske kohaneda eluga ilma Robinita, tunnistab ta, et vallalise elu annab talle palju rohkem aega tegeleda heategevusega. “Ma olin Robiniga 20 aastat abielus ning 18 aastat koos lastega. Mul ei olnud aega heategevusele pühenduda,” jutustab Sean, kes hetkel on vabatahtlik Haitil.

Sean ja Robin hakkasid kurameerima aastal 1989 ning abiellusid 1996.aastal. Neil on kaks last – 19aastane tütar Dylan ja 16aastane poeg Hopper.

Buduaar.ee