Sõnad, mida alates aprillist ei tohi Buduaaris kasutada!

89 kommentaari
Sõnad, mida alates aprillist ei tohi Buduaaris kasutada!

Kallid buduaarikad, meil on teile häid uudised, mis peaksid kõigile sära silmi tooma ja Buduaari foorumist palju sõbralikuma suhtlemiskeskkonna looma. Kuna oleme saanud palju kirju, et naised kipuvad üksteist foorumis koledate sõnadega solvama, siis panime osade sõnade kasutamisele keelu peale. Lisaks eelnevatele räigelt roppudele sõnadale on lisandunud ka mõned malbemad sõnad, mille kasutuse osas oleme saanud lugejate kaebekirju, kuid mis vastavas kontekstis võivad väga haiget teha.

Kallid buduaarikad, meil on teile häid uudised, mis peaksid kõigile sära silmi tooma ja Buduaari foorumist palju sõbralikuma suhtlemiskeskkonna looma. Kuna oleme saanud palju kirju, et naised kipuvad üksteist foorumis koledate sõnadega solvama, siis panime osade sõnade kasutamisele keelu peale. Lisaks eelnevatele räigelt roppudele sõnadale on lisandunud ka mõned malbemad sõnad, mille kasutuse osas oleme saanud lugejate kaebekirju, sest vastavas kontekstis võivad need väga haiget teha.

Eks me kõik teame, et naised on ussid. Selleks, et Buduaari foorumis oleks vaid sõbralikud naised, võtsime vastu otsuse ja keelasime teatud sõnade kasutamise ära. Alates aprillist ei saa Buduaari keskkonnas enam kasutada järgmisi sõnu:
jobu, eesel, uss, madu, siga, nõmedik, loll, blond, blondiin, ajuhiiglane, mõttetu naine, lambinaine, lits, luuser.

Kui teil on veel ettepanekuid, mis sõnu võiks ära keelata, siis palume lisada need Buduaari kommentaariumi või saata moderaatorile aadressile moderaator@buduaar.ee

 

 

 

 

 

 

APRILL!