Tallinna elumaja plahvatuses sai vigastada 8 inimest!

32 kommentaari
Tallinna elumaja plahvatuses sai vigastada 8 inimest!

Ööl vastu tänast Põhja-Tallinna elumajas toimunud plahvatuses sai esialgsetel andmetel viga kaheksa inimest, kirjutab Tallinna Postimees. Häirekeskus sai teate plahvatusest Süsta tänaval asuvas kortermajas kell 2.20. Plahvatuses hävines kolmekordse maja ühe trepikoja kolmas korrus ja pööninguosa. Päästjad toimisid kiiresti ning majast evakueeriti 32 inimest. Kaheksa sai kergemaid vigastusi ja nad toimetati haiglasse.  

Ööl vastu tänast Põhja-Tallinna elumajas toimunud plahvatuses sai esialgsetel andmetel viga kaheksa inimest, kirjutab Tallinna Postimees.

Häirekeskus sai teate plahvatusest Süsta tänaval asuvas kortermajas kell 2.20. Plahvatuses hävines kolmekordse maja ühe trepikoja kolmas korrus ja pööninguosa. Päästjad tegutsesid kiiresti ning majast evakueeriti 32 inimest. Kaheksa sai kergemaid vigastusi ja nad toimetati haiglasse. Majaelanikud kiitsid päästeameti kiiret tegutsemist ning seda, et soe buss, kuhu kannatanud ootama pandi, oli kiiresti kohal. 

Põhja Päästekeskuse pressiesindaja Helen Kuuseoja rääkis Postimehele, et hommikul käisid kohapeal eksperdid, kes tuvastasid, et teised kaks trepikoda majas ei ole eluohtlikud ning elanikud lubati tagasi oma kodudesse.

Praeguseks ei ole veel selge, kas plahvatus toimus mõnes korteris või koridoris. Kuigi tegu võis olla gaasiplahvatusega, räägivad majaelanikud, et see on siiski üsna ebatõenäoline, kuna gaasi lõhna tunda ei olnud. Majaelanike sõnul elavad majas korralikud inimesed. Joodikuid ja pätte seal ei olnud. 

Kaitsepolitsei uurib juhtunut.

 

Buduaar.ee