Taylorid läksid toidu pärast lahku?

Taylorid läksid toidu pärast lahku?

Taylor Swift ja Taylor Lautner lõpetasid oma romansi, sest nad ei suutnud kunagi toidu asjus üksmeelele jõuda, kirjutab National Enquirer. Kantrilauljanna Taylor Swift ja filmidest “Videvik” tuntuks saanud noor näitleja Taylor Lautner on oma põgusale armastusloole lõpu teinud ning seda toidu pärast. 17aastane Lautner on tõeline tervisehuviline. Ta teeb korralikku trenni 2 tundi päevas 5 korda nädalas ja järgib ultraranget dieeti, kus sööb iga kahe tunni tagant väikese portsjoni tervislikku toitu ning seda kuus korda päevas.    

Taylor Swift ja Taylor Lautner lõpetasid oma romansi, sest nad ei suutnud kunagi toidu asjus üksmeelele jõuda, kirjutab National Enquirer.

Kantrilauljanna Taylor Swift ja filmidest “Videvik” tuntuks saanud noor näitleja Taylor Lautner on oma põgusale armastusloole lõpu teinud ning seda toidu pärast. 17aastane Lautner on tõeline tervisehuviline. Ta teeb korralikku trenni 2 tundi päevas 5 korda nädalas, samuti järgib ultraranget dieeti, kus sööb iga kahe tunni tagant väikese portsjoni tervislikku toitu ning seda kuus korda päevas. Swift on aga sootuks teistsugune. Kantrilauljatar vaataks parema meelega telekat ja telliks pitsat kui läheks jõusaali.

“Lautner on väga sportlik ning sööb põhiliselt madala rasvasisaldusega toite nagu nahata kana, munavalged, köögi- ja puuvilju. Swift aga armastab juustuburgereid ja ta on väga magusamaias,” räägib paari ühine tuttav ning lisab, et see on tekitanud nende suhtes palju erimeelsusi, sest väljas söömas käia on erimeelsuste tõttu põhimõtteliselt võimatu. Paaril siiski on ühine lemmiktoit – sushi, aga kui palju sa seda ikka süüa jaksad.

 

Buduaar.ee