“The Hills” tõmbab otsad kokku!

“The Hills” tõmbab otsad kokku!

“The Hills” tõmbab otsad kokku ning fännide kurvastuseks jääb 27. aprillil algav hooaeg viimaseks, kirjutab Posh24. MTV pealt jooksev Ameerika menuseebikas “The Hills” on oma lõpu leidnud. Viimane hooaeg algab 27. aprillil ning peale seda peavad fännid oma armastatud Los Angelese wannabe‘dega, Audrina Patridge, Kristin Cavallari, Stephanie Pratti, Lauren Bosworthi ja loomulikult Speidiga (Spencer Pratt ja Heidi Montaq) hüvasti jätma. 

“The Hills” tõmbab otsad kokku ning fännide kurvastuseks jääb 27. aprillil algav hooaeg viimaseks, kirjutab Posh24.

MTV pealt jooksev Ameerika menuseebikas “The Hills” on oma lõpu leidnud. Viimane hooaeg algab 27. aprillil ning peale seda peavad fännid oma armastatud Los Angelese wannabe‘de,  Audrina Patridge’i, Kristin Cavallari, Stephanie Pratti, Lauren Bosworthi ja loomulikult Speidiga (Spencer Pratt ja Heidi Montaq) hüvasti jätma. 

Produtsendid aga lubavad, et viimane hooaeg tuleb vägev. Fookus on Speidi suhetel ning karjääril. Vaatajad  saavad  teada, millega Kristin Cavallari tegeleb ning kas ta tarvitab kokaiini või mitte. Lubatakse, et võibolla näeb viimast korda ka Lauren Conradi.

Elame-näeme!

Buduaar.ee