Tila Tequila kallim Casey Johnson suri diabeeti?

25 kommentaari
Tila Tequila kallim Casey Johnson suri diabeeti?

Kuigi Johnson & Johnsoni pärijannal Casey Johnsonil oli probleeme narkootikumidega, suri ta politsei esialgsetel andmetel arvatavasti diabeeti, kirjutab People.  Casey Johnsonil diagnoositi diabeet juba lapsepõlves ning ta süstis insuliini iga päev. “Ta kannatas diabeedi all ning võttis sellevastaseid medikamente. Arvame, et ta tuli pärast pidutsemist koju ning minestas ära, ilma et oleks insuliinisüsti teinud. Ja see saigi talle saatuslikuks,” räägib politsei allikas.  

Kuigi Johnson & Johnsoni pärijannal Casey Johnsonil oli probleeme narkootikumidega, suri ta politsei esialgsetel andmetel arvatavasti diabeeti, kirjutab People. 

Casey Johnsonil diagnoositi diabeet juba lapsepõlves ning ta süstis insuliini iga päev. “Ta kannatas diabeedi all ning võttis sellevastaseid medikamente. Arvame, et ta tuli pärast pidutsemist koju ning minestas ära, ilma et oleks insuliinisüsti teinud. Ja see saigi talle saatuslikuks,” räägib politsei allikas. Politsei sõnul ei olnud surnukeha juures mingeid vägivalla- või üledoosimärke, kuigi Casey’l oli ajalugu narkootikumide tarbimisel. Tehti lahkamine, aga mõnede testidega läheb veel nädalaid. 

Casey viimased kuud olid üsna metsikud. Ta kihlus tõsielu sarjast tuntuks saanud Tila Tequilaga ning alles paar nädalat tagasi ta arreteeriti kahtlusega, et ta on ühe oma Hollywoody kaaspidutseja tagant varastanud.

Casey Johnson oli 30-aastane ning tal on adopteeritud tütar Ava, kelle ristiema on Paris Hiltoni vanem õde Nicky.

Buduaar.ee