Victoria Beckham ei ole Spice Girlsi comebackist huvitatud!

Victoria Beckham ei ole Spice Girlsi comebackist huvitatud!

Kunagise menubändi Spice Girls’i liikmed hauvad comebacki mõtteid, aga üks bändiliige pole sellest nii vaimustuses kui kõik teised. Plaanis on kõigepealt teha Spice Girls’i muusikal “Viva Forever: The Musical”, millele järgneb stuudioalbum, DVD ning isegi tuur! Kui teised tüdrukud on kõigest sellest vaimustunud, siis Posh Spice ehk Victoria Beckham seda vaimustust nendega ei jaga.

Kunagise menubändi Spice Girls’i liikmed hauvad comebacki mõtteid, aga üks bändiliige pole sellest nii vaimustuses kui kõik teised.

Plaanis on kõigepealt teha Spice Girls’i muusikal “Viva Forever: The Musical”, millele järgneb stuudioalbum, DVD  ning isegi tuur! Kui teised tüdrukud on kõigest sellest vaimustuses, siis Posh Spice ehk Victoria Beckham seda vaimustust nendega ei jaga. “Tüdrukud on põnevil. Nad räägivad omavahel bändi comebackist. Neil on, mida pakkuda,” räägib allikas Daily Mirrorile ning lisab, “Nad tahavad meeleheitlikult Poshi ka kampa saada, aga see on üsna keeruline. Kuigi Victoria on vanade heade aegade koha pealt üsna nostalgiline, on ta oma eluga edasi liikunud ning pühendab end nüüd moemaailmale.”
Teised liikmed üritavad Victoriat nõusse saada, aga kui seda ei juhtu, siis tehakse seda ilma temata. Nagu öeldakse “show must go on“!

Buduaar.ee