Video: Nicole Kidman tegi Jennifer Anistonile hulavõistluses pähe!

23 kommentaari
Video: Nicole Kidman tegi Jennifer Anistonile hulavõistluses pähe!

Nicole Kidman tegi hulavõistluses Jennifer Anistonile ära, kirjutab Radaronline. Hollywoodi näitlejannadel, kes hetkel filmivad Maui’l koos uut komöödiafilmi “Just Go With It”, on võtteplatsil nii lõbus ning nad ei suuda kuidagi end vaos hoida. Nad isegi korraldasid hularõngaga tantsimise võistluse, kus pärast pikka heitlust siiski Nicole peale jäi.

Nicole Kidman tegi hulavõistluses Jennifer Anistonile ära, kirjutab Radaronline.

Hollywoodi näitlejannadel, kes hetkel filmivad Maui’l koos uut komöödiafilmi “Just Go With It”, on võtteplatsil nii lõbus ning ei suuda kuidagi end vaos hoida. Nad isegi korraldasid hularõngaga tantsimise võistluse, kus pärast pikka heitlust siiski Nicole peale jäi. “Nad saavad väga hästi läbi ning neist on saanud väga head sõbrad. Nad hängivad võtete vahaegadel koos naerdes, naljatades ja üksteist togades,” räägib allikas, “Reedel sai kohe eriti palju kildu, kui nad otsustasid hulavõistluse maha pidada. Meie pidime oleme kohtunikud ning otsustama, kes kõige paremini tantsib. Nad olid mõlemad suurepärased ning me kuulutasime viigi. See aga neile ei meeldinud ning nad otsustasid uuele ringile minna, seekord appi võttes ka hularõnga. Nic suutis Jenniferist 30 sekundit kauem hularõngast keerutada. Oli tihe rebimine.”

“See on üks lõbusamaid filmivõtteid, kus ma osalenud olen. Nad mõlemad on väga vahvad. Nad mõlemad on kahe jalaga maa peal ning väga sõbralikud,” räägib üks tiimiliige.

“Just go With It” räägib ilukirurgist mehest (Adam Sandler), kes teeskleb õnnetut abielu, et naisi saada.

Vaata videot allpool!

Buduaar.ee