Whitney Houstoni ebaõnnestunud kontserdi tagamaad

Whitney Houstoni ebaõnnestunud kontserdi tagamaad

Whitney Houstoni hääl on käre ja värisev, sest ta ei loobu mitte mingi hinna eest suitsetamisest, kirjutab Showbizspy. Lauljanna Whitney Houston sattus kriitika alla, kui tema Nothing But Love tuuri kontsert Austraalias totaalselt läbi kukkus. Lauljanna pidas laulude vahel pikki pause, ta hääl värises ja ta laulis mööda. Kontserdikülastjad olid pettunud ja mitmed lahkusid poole kontserdi pealt.    

Whitney Houstoni hääl on käre ja värisev, sest ta ei loobu mitte mingi hinna eest suitsetamisest, kirjutab Showbizspy.

Lauljanna Whitney Houston sattus kriitika alla, kui tema Nothing But Love tuuri kontsert Austraalias totaalselt läbi kukkus. Lauljanna pidas laulude vahel pikki pause, ta hääl värises ja ta laulis mööda. Kontserdikülastjad olid pettunud ja mitmed lahkusid poole kontserdi pealt.

Kui algul arvati, et võibolla lauljanna oli haige, siis need kuulujutud said kohe ümber lükatud. Tuleb välja, et naise värisev hääl ja pikad pausid on seotud hoopiski sellega, et ta on paduhingeline suitsetaja. “Whitney suitsetab. Jumal teab, et ma ei saa seda talle keelata. Ta ei lepi kompromissiga. Ta lihtsalt ei tee seda. Ta on rahul sellega, kuidas ta esineb. Ta küll ei suuda kõiki noote pihta panna nagu vanasti, aga siin on raha mängus. See on Whitney tõetruult,” räägib naise manager Andrew McManus. 

Whitney on aastaid pidanud lahinguid oma kõige suuremate vaenlaste – kokaiini ja alkoholiga. Sõbrad kardavad, et sellise suhtumisega võib ta taas langeda nende kahe saatana küüsi. “Ta joob ikka veel ja Whitney puhul käivad alkohol ja narkootikumid käsikäes. Ta on nii palju töötanud, et taas tippu jõuda. See oleks traagiline, kui ta selle ära rikuks, kuna ei suuda kaine olla,” räägib mures peretuttav. 

Buduaar.ee