EUROVISIOONI KORRALDAJAD SAID hakkama nutika aprillinaljaga

erakogu

Eurovision.tv

Eurovisiooni korraldaja EBU teatas, et kavatseb korraldada ka talvise lauluvõistluse, mis kannaks nime Wintervision.

Eurovisiooni korraldajad tegid sotsiaalmeedias oma jälgijatele aprillinalja. Nimelt kirjutas Euroopa Ringhäälingute Liit EBU Eurovisiooni ametlikul lehel ja ka sotsiaalmeediakanalitel, et EBU kavatseb edaspidi korraldada ka talvise lauluvõistluse Wintervision. Esimene talvine võistlus leiaks aset juba järgmise aasta detsembris Rootsis. Väidetavalt on sündmus saanud inspiratsiooni talvistest olümpiamängudest.

Uudises on kirjas, et talvisele lauluvõistlusele on registreerunud juba 15 maad.

Reeglites on välja toodud, et võistluse lavashows on keelatud kasutada loomi, aga kui põdrad või hundid saabuvad välislavale showd uudistama, siis see pole keelatud.

Et keegi uudist siiski tõepähe ei võtaks, on selle lõpus tänane kuupäev veel eraldi välja toodud. Paljud tulihingelised Eurovisiooni fännid jõudsid aga juba õnge minna ning avaldavad uudise all suurt kahetsust, et see kõigest nali oli.

Eurovisioon toimub selle aastal Hollandis ning finaal leiab aset 22.mail. Eestit esindab sellel aastal Uku Suviste looga “The Lucky One.” Vaata siit, millist kohta ennustab Ukule populaarne ennustusportaal OlyBet.