FOTOD: MASKISAATEST langes välja Kaheksajalg, kelle kostüümis peitis end kuulus lauljatar

Buduaar

TV3

Mitte ükski detektiiv ei osanud arvata, et tegemist on just selle hämmastava kaunitariga.

TV3 „Maskis laulja“ viienda saate lõpus langetas maski Kaheksajalg, kelle kostüümis peitis end Silvia Ilves!

Tänases „Maskis laulja“ saates astusid lavale kuus säravat tegelast: Sinine Ahv, Kaheksajalg, Malekuningas, Hirv, Ükssarvik ja Jänes. Detektiivid Karl-Erik Taukar, Brigitte Susanne Hunt, Peeter Oja ja Sepo Seeman olid etteastetest võlutud. Maski langetajaks sai Kaheksajalg, kelle lugude valikut, lavalist olekut ja oskust suurepärast meelelahutust pakkuda peeti vapustamaks. Arvati, et inimene on kindlasti seotud muusikaga. „Kitarr käes – nagu Taukar, konts jalas – nagu mina, suur aju – nagu Peeter ja Sepo kokku,“ iseloomustas Kaheksajalga detektiiv Brigitte Susanne Hunt. Maski sees arvati olevat erinevaid staare nagu Eleryn Tiit, Evelin Võigemast, Inga Lunge, Epp Kärsin, kuid Silvia Ilvest ei osatud pakutud kordagi.

Esimeses voorus oli Kaheksajalal duell Malekuningaga, teises voorus aga võistles ta koos Ükssarviku ja Jänesega. Kaheksajala esituses kõlasid lood “Dance on the Floor” ja “Back in Black”

Seni on maskid langetanud Hannes „Ronk“ Võrno, Ott „Tort“ Kiivikas, Sissi Nylia „Lumehelbeke“ Benita, Katrin „Ööliblikas“ Karisma ning Silvia „Kaheksajalg“ Ilves. Veel on peidus staarid, kes varjavad end Hirve, Malekuninga, Ükssarviku, Jänese ja Sinise Ahvi kostüümides.

Mart Sanderi juhtimisel on „Maskis laulja“ kuues saade TV3s juba järgmisel pühapäeval kell 19.30.