Tahaks kodust välja? Vaata restorani soovitusi!

SISUTURUNDUS

Buduaar

Kuhu minna
Kuhu minna

Soojad kevadilmad ei taha kahjuks veel kuidagi tulla. Et oleks motivatsiooni ikkagi kodust välja saada ning veidi meelt lahutada, on Buduaar.ee kokku pannud valiku mõnusate restoranide näol, kust häid elamusi püüda võiks.

Kutsume avastama India köögi ehedaid maitseid. Tallinna vanalinna jalutades tasub suunduda Aia tänavale, kus asub Guru restoran, mida iseloomustab unikaalne kogemus, suurepärane toit ja jook, külalislahke teenindus, esmaklassiline disain ning hubane õhkkond.

guru
Guru
Guru
Guru

Guru menüü koosneb maitsvatest ja tuntumatest, aga ka Eestis vähemtuntumatest India kööki tutvustavatest roogadest, mida presenteeritakse kaasaegsel viisil ning kokad muudavad roogade vürtsikuse taset just vastavalt teie soovile. Gurul on ka hoolikalt valitud veinikaart ja ainulaadne kokteilimenüü ning taustaks mängib kaasaegne muusika. Restorani võib tulla nii sööma kui jooma, samuti on võimalik tellida toitu kaasa.

Teiseks mõnusaks restorani soovituseks on MuSu resto. Nõmmele mändide alla on ideaalne kevadpäikest püüdma minna ning siis tasub kindlasti MuSu-st läbi minna.

musu
musu
musu
musu

Hubase atmosfääriga pererestoran, kust saab mõnusaid maitseelamusi ning kus on lai joogivalik ja meeldiv teenindus. MuSu on koht, kus kõiki oodatakse sama suure innuga, nagu külalisi oma kodus - ideaalne nii pere kui sõpradega ajaveetmiseks. Nautige menüüd kohapeal või osta kaasa.

Tutvu varasemate Buduaari kuhu minna soovitustega SIIN!

Mõnusat kevadeootust!