TULISED FOTOD: LUISA RÕIVAS näitas märkimisväärselt salenenud figuuri

erakogu

Buduaar

Luisa Rõivas on tänu rasketele treeningutele end tõeliselt heasse vormi suutnud ajada ning sellest on kahtlemata võimatu mööda vaadata.

Pühapäeval läbis kolme lapse ema Otepää Triatloni olümpiadistantsi ning tõdeb, et kergete killast ülesanne ei olnud, kuid ta suutis selle siiski läbi teha.

“Panime Taaviga kirja Otepää Triatloni olümpiadistantsile. Ujumist 1,5 km / ratast 40 Km / jooksu 10 km.
Sel korral peab ütlema, et ujumine oli neist kõige nauditavam ja lihtsam 1,5 km ja aeg 00:41:16 oleks ehk isegi saanud pisut kiiremini, kui ei oleks vahepeal kella uurinud ja jms mõttetuid tegevusi teinud.

Rattaga sõit oli alguses tore. Kellele ei meeldiks Pühaka kõrvalt mäest auto, ratta või rullidega alla sõita. Aga siis edasi enam nii lahe ei olnud. Pakun, et umbes 8ndal kilomeetril vandusin juba valjuhäälselt, et kurat millal see langus tuleb ja ise seda rada lapsepõlvest mäletades teadsin, et liialt palju seda saama ei ole ja kui üldse, siis nii järsud, et kas sealt allagi julgeb lasta ja kuhu poole see S kurv täpselt läheb ka ei mäletanud. Lapsepõlves tegi isa autoga neil teedel sõites kõhukõdi ja see oli äge ja naljakas. Eile tuli kõik mäed ise sõtkuda ja pigem oli tunne, et tahaks nutta. Rattalt tulles olin suhteliselt läbi ja korraks käis ka peas mõte, et kuulge aitab, et tahan koju. Rattal veetsin 01:38:41

Aga taaskord kõik olid nii entusiastlikult karjumas “Tubli, Luisa” ja kellele ei meeldiks, kui teda kiidetakse. Panin ikkagi vahetusalas need tossud jalga ja läksin, siis treener Urmase sõnade järgi “ jalg-jala kõrval tiksuma”. Ja sel korral võtsin joogipunktides kõik pakutu vastu ja “tiksusin” edasi. Rada oli kuppelmaastikule kohaselt “äge”, aga raske. Ja minu jaoks tegi raskeks selle ka fakt, et seda 2,5 km rada pidi neli korda läbima. Aeg:01:08:51.”