Reklaam sulgub sekundi pärast

DODICI Organic – ainulaadse ilubrändi esmaesitlus!

Kadri Lutus ja Reet Härmat
Kadri Lutus ja Reet Härmat — FOTO: Kalev Lilleorg

DODICI Organic esmaesitlus tõi 17. aprillil KOOS kunstigaleriisse kokku iluhuvilised, kus avanes võimalus tutvuda tähtkujude müstika ning looduse puhtusest inspireeritud luksusliku ilutootega.

DODICI Organic tooteesitlus avardas külaliste maailma, näidates kuidas loodus ja tähtkujud sulanduvad harmooniliselt kokku, luues ülimalt erilise ja luksusliku tootesarja! Brändi loojad on kaks kirglikku naist – Kadri Lutus ja Reet Härmat, kes jagavad sügavat armastust looduse ilu ja tähtkujude müstika vastu ning otsustasid ühendada need kaks võimsat jõudu, et luua midagi tõeliselt erakordset.

Eesti esimene, tähtkujudest inspireeritud ilubränd DODICI, ammutab inspiratsiooni tähtkujudest ja nende müstikast, tuues teieni ainulaadseid kooslusi, mis on loodud just teie tähtkuju isikupära silmas pidades. DODICI tooted on looduslikud (biodünaamilised), rikkalikud ning luksuslikud, aidates teil taastada tasakaalu, rahu ja harmooniat oma igapäevaelus.

Valikus on 12 ainulaadset komplekti, kuhu kuulub tähemärgile sobivate eeterlike õlidega rikastatud kehaõli, mäekristallist gua sha massaažikivi ja tähtkuju õnnekristall.

DODICI tooted ei ole pelgalt kehahooldustooted, vaid tõeline looduse kingitus teie nahale ja meeltele. Brändi pühendumus keskkonnasõbralikkusele tagab, et saate nautida puhtaid ja ökoloogilisi tooteid, mis on valmistatud suure hoole ja armastusega. Tutvu lummavate komplektidega:  www.dodiciorganic.com.

Esitlusel astusid üles peale brändi loojate Kadri ja Reedu ka oma valdkonna eksperdid, sealhulgas astroloog Margot Veidemann ja raamatu “Minu Aasia” ja Universaal Universumi eestvedaja Margus Kalam. Elamusi jagasid ka DODICI testpersoonid – tuntud iluhoolik Anu Saagim ja Embassy of Fashion disainerid: Aldo Järvsoo, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja Tanel Veenre, kel oli võimalus esimestena oma nahal testida ja kogeda DODICI unikaalseid komplekte. Õhtut juhtis Gunnar Toomemets ning DJ puldi taga keerutas plaate särav Jana Hallas. Külaliste maitseelamuste eest hoolitsesid Tassikoogid, Forget Brimont Brut šampanja, Donnafugata Rosa Dolce & Gabbana veinimaja ja Franklin & Sons limonaadid ning DODICI dekoratsioonide eest hoolitses Dekonaut.

Looge harmooniat, elage tasakaalus!

Meeleolukat galeriid saad vaadata siit: